Biz Kimiz?


Temelleri 1985 yılında Evkur Ahşap Proje İnşaat Ltd. Şti. ile atılan Veli Grup İnşaat San. ve Tic. A.Ş.; gayrimenkul yatırım projeleri, inşaat taahhüt işleri ve mobilya dekorasyonu alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hali hazırda devletin birçok kurumunda tamamlanmış ve devam eden işleri bulunan grubumuz bunun yanında gayrimenkul yatırım projeleri ile gelecek yıllara sağlam adımlarla yürümektedir. Veli Grup İnşaat San. ve Tic. A.Ş. olarak her geçen gün büyüyen iş hacmimizi ve faaliyet alanlarımızı genişleterek geleceğimize aydınlık yarınlar bırakmayı hedeflemekteyiz.

Tarihçe


İş hayatına 1985 yılında Evkur Ahşap Proje İnşaat Ltd. Şti. ile atılan Veli Grup; kısa sürede elde ettiği başarıyı farklı sektörlere de yayarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

  • 1985 - Evkur Ahşap Proje İnşaat Ltd. Şti.
  • 2010 - Ratio Design Akrilik, Mobilya, Dekorasyon Ltd. Şti.
  • 2013 - İv Yapı İnşaat
  • 2016 - Veli Grup İnşaat, Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Misyon


“Güven, Kalite, Hizmet” değerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlayarak istikrarla topluma faydalı projeler üretmek.

Vizyon


Geçmişten günümüze belirlediğimiz hedefler doğrultusunda, güven ve özveriyle çalışarak öncelikle ülkemizde alanında lider bir firma olmak ve ardından uluslararası marka haline gelmek.

Sertifikalarımız


Politikalarımız


VELİ GRUP olarak;

Öncelikli hedefimiz, çevre dostu mimari yapılar ve akıllı tasarımla sürdürülebilir bir gelecek inşa etmektir. Ülkemizde hızla büyüyen inşaat sektöründe öncü kuruluşlardan biri olarak kalabilmek için; müşteri istek ve beklentileri ile piyasa şartları doğrultusunda ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyor, entegre yönetim sistemimizi iyileştiriyor, çalışmalarımız esnasında ortaya çıkabilecek kirliliğin azaltılması ve çevrenin korunması için gerekli tedbirleri almaya özen gösteriyoruz. Faaliyetlerimiz esnasında iklim değişikliğine neden olabilecek, çevrede kalıcı kirlilik ile hasara yol açabilecek ve ekosisteme zarar verecek tüm faaliyetlerden kaçınacağımızı, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz de dahil olmak üzere önce insan felsefesine dayanarak iş sağlığı ve güvenliği kapsamında gerekli tedbirleri alacağımızı, yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesini sağlayacağımızı, tüm bu faaliyetleri yerine getirirken de ilgili birincil ve ikincil mevzuat şartlarına, evrensel etik ilkelere ve müşterilerimizin belirlediği standartlara uyacağımızı taahhüt ederiz.

Güçlü Yanlarımız

1985 yılından beri inşaat sektöründe aktif olarak yer alan Veli Grup, tecrübesini yeni teknoloji ile harmanlayarak, sektöre değer katmaya devam ediyor.

Doğru planlama ve güçlü organizasyon yeteneği, geçmiş iş tecrübelerinden elde edilen kurumsal hafıza ve yenilikçi yaklaşımıyla Veli Grup; taahhüt ettiği projeleri zamanında, eksiksiz ve kaliteden taviz vermeden tamamlama kapasitesine sahiptir.

Yenilikçi ve çözüm odaklı arge çalışmalarıyla Veli Grup, hızla değişen ve gelişen iş dünyasındaki rekabet gücünü artırmaya devam etmektedir.


Grup Şirketlerimiz


Veli Grup İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

İnşaat taahhüt ve gayrimenkul yatırım işlerinizde çevreye duyarlı ve kaliteli yapılar için doğru adres Veli Grup