Veli Grup olarak firma, kurum ve kuruluşlara özel ahşap mobilya imalatının yanısıra, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti ve mimari proje esaslı butik üretim hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

 

Kişiye ve kuruma özel mobilya imalatında, çekici ve modern tasarımlar oluşturmaya özen gösteriyor, uygulama boyunca mobilyaların yerleşimi ve tasarımı ile aksesuarların uyumlu kullanımına önem veriyoruz. Modern, şık ve aynı zamanda minimal tasarımı esas alarak hem görsel hem de işlevsel olarak zengin bir dekorasyon meydana getiriyoruz.

 

Mobilya dekorasyonu hizmetini çeşitli adımları izlemek suretiyle sizlere sunmaktayız. Sizinle iletişim kurduktan sonra dekorasyon yapılacak alanı tanır, nasıl bir tasarım ve mimari tarzı benimseneceğini belirler, mobilya dekorasyon önerileri oluşturarak bunları size sunar ve tüm bu hususlar üzerinde hemfikir olduktan sonra dekorasyonunuzu hayata geçiririz. Yaşam alanınızı ferah gösterecek, size has bir görünüme sahip olan ve vakit geçirmekten keyif alacağınız alanlar yaratmaya gayret etmekteyiz.

 

Size sunduğumuz dekorasyon hizmeti ile;

 

  •  Alanınızı geniş, rahat ve modern gösterecek,
  •  Hem kaliteli hem de maliyet-etkin olan,
  •  Görsel zenginliğin ve şıklığın yanında uzun ömürlü ve dayanıklı bir dekorasyona sahip olursunuz.


Veli Grup İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

İnşaat taahhüt ve gayrimenkul yatırım işlerinizde çevreye duyarlı ve kaliteli yapılar için doğru adres Veli Grup

VELİ GRUP İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

Öncelikli hedefimiz, çevre dostu mimari yapılar ve akıllı tasarımla sürdürülebilir bir gelecek inşa etmektir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cumartesi : 09.00 - 19.00

Pazar günleri kapalıyız.

İLETİŞİM

TAKİP EDİN